sobota, 17 marca 2012

Bielszy odcień bieli czyli shabby o poranku

Weekend!!! Można poscrapować :) Brak czasu i chyba wiosenne przemęczenie przesileniowe spowodowało, że dzisiejsza praca powstawała przez ładnych parę dni, w zasadzie wieczorów. Nie da się ukryć, że szaleństwa z farbą strukturalną mnie wciągnęły... A że koronki ostatnio też mi po głowie chodzą, to połączyłam to przy robieniu tego pudełeczka na skarby dla dorastającej panny.
Z czym tutaj poszalałam? Jest więc farba strukturalna, biała akrylówka, tusz beżowy, perełki w płynie, półperełki, perełki, siedem różnych rodzajów koronki, dratwa, gaza na bokach pudełka i gazowo-akrylowe kwiatki, kartonowe wycinanki i zawieszka zegarkowa.
Pudełeczko zgłaszam na Diabelskie wyzwanie Kamilci w Diabelskim Młynie: "W krainie shabby".
Mam nadzieję, że pudełko spełnia też wymogi #14 wyzwania scrapgangowego Maggie - "Monochromatycznie" - jest jeden główny kolor i są koronki.


A tak wyglądało to pudełko zanim się do niego dobrałam...

Udanego weekendowego odpoczynku! Zabieram się za wiosenne porządki i mycie okien, żeby więcej słońca się przedostawało do domu:)

12 komentarzy:

Klaudia/Kszp pisze...

O, cudne cudne! uwielbiam koronki. A te kwiatki rewelacyjne :) Pozdrawiam serdecznie

Dorotka pisze...

wow, ale czad, przepiekne! sama bym takie chciała

Aga pisze...

piekne i bardzo eleganckie :)

Boei pisze...

Subtelne cudeńko! Jestem zachwycona!

chasia pisze...

Bardzo mi się podoba!!! Jestem wręcz oczarowana i ogladam te Twoje zdjęcia z każdej strony. Ale najbardziej mnie interesują te kwiatki - napisałaś, że są gazowo-akrylowe??!! Czyżbyś gazę potraktowała farbką akrylową czy w jakiś inny tajemniczy sposób je wykonała? Bardzo byłabym wdzięczna o uchylenie rąbka tajemnicy - sama mam zamówienie od siostry na udekorowanie jej 2 pudełek i Twój sposób jest poprostu fantastyczny :) Chociaż ciut chciałabym się zaispirować Twoją pracą - jeśli oczywiście nie masz nic na przeciw.

Aka pisze...

chasia - gazę potraktowałam akrylówką:) Może uda mi się dziś wieczorem zrobić krótki kursik i wrzucić na bloga - zapraszam, podglądaj.

Ludkasz pisze...

Piękne pudełeczko:)

Maggie pisze...

Cudo cudo kochana :D

Noamiworld pisze...

och jak ja lubie takie altretacje pudelek!!!przepieknie CI wyszlo, jestemoczarowana ta lekkościa jakie dostalo pudeleczko po uzyciu koronek i widoku bieli i delikatnosci jakie otacza pudeleczko
dziekuje za udzial w wyzwaniu na Diabelskim Mlynie :*

Kamilcia pisze...

super ! bardzo schabby :) kwiatki genialne :) dziękuję za udział w zabawie :)

ania.mania pisze...

A ja bardzo dziękuję ... Ty wiesz za co :)) I pochwal się jeśli zrobiłaś zdjecia bo jest czym, niech mi wszyscy zazdroszczą, a co :D Buziaki ślę! :)

caro78-Pysia pisze...

Cudowna :)