piątek, 9 listopada 2012

Na urodziny jesiennej Jubilatce

Urodzinowa kartka z własnoręcznie kręconymi i klejonymi kwiatkami dla 50-letniej Jubilatki (nie miało być wypominania liczbowego na kartce i nie ma ;) Jesienny, nostalgiczny nastrój mnie nadal trzyma, choć już zaczęłam wycinać śnieżynki...
Kartkę w tych jesiennych kolorach zgłaszam do Kreatywnego Pola na #28 wyzwanie gościnne z Gosią.Kursy na kwiatki z mikrokulkami i na różyczki - znajdziecie na moim prawym pasku bocznym. A malutkie pomarańczowe kleiłam i traktowałam dłutkiem kulkowym na wzór TYCH kwiatów wiśni wg Klaudii. Zresztą u niej wszystkie kursy kwiatowe są świetne i od niej można podpatrywać mistrzowskie chwyty i triki :)

 Nie polecam nakładania trzech warstw papieru o średnicy 1cm na siebie a następnie próbowania włożenia w jego środek ćwieku z czterema "nóżkami".... Się umęczyłam do kwadratu... Pozdrawiam Odwiedzających! Udanego weekendu! A ja powolutku zbieram się na kinowe spotkanie z agentem 007 :)

---------------------------------
Dopisek:
Kartka zdobyła wyróżnienie w wyzwaniu :)
Dziękuję! Bardzo się cieszę!

12 komentarzy:

Caro-ART pisze...

Świetna kartka a kwiatki ślicznie wyszły :)

Klaudia/Kszp pisze...

Ta kartka jest fenomenalna!

Maggie pisze...

CUDEŃkoooo kochanaa :D ślicznie :D

Ev (ZielonaKrówka) pisze...

Piękne te kwiaty! Cała kartka cudna - ta paletka kolorów spisuje się genialnie - takie złotojesienne :)

Francesca i jej wolna chwilka pisze...

Śliczna kartka! kwiaty wyszły pięknie

magda pisze...

Przepiękna!

Kasia Udalska pisze...

Wow! Mistrzostwo!

Dwie lewe rączki pisze...

Absolutnie cudowna praca!! Gratuluję talentu. Chyba muszę Cię zaprosić na swoje urodziny bo tez chcę taką piękną kartke :)

Ludkasz pisze...

Piękna kartka:)

Chasia pisze...

Ja wciaz nie moge sie na te prace napatrzyc! A zagladam tu juz chyba 5 raz!

Edi pisze...

Naprawdę piękna!

maxcom pisze...

Prześliczna kartka, trafiłam na nią na blogu kreatywne pole , gdzie wygrała. Bardzo podoba mi się ten sposób ozdabiania i mam pytanie. Czy Dałabyś radę ozdobić album na zdjęcia (oprawkę i pierwszą stronę)? Chcę zrobić taki prezent mojemu mężowi na święta. I ile by taka przyjemność kosztowała?
Jestem z podkarpacia to musiałabym wysłać album pocztą, i nie wiem czy jest to wykonalne bez szkód dla pracy i ogromnych kosztów przesyłki?