niedziela, 3 marca 2013

Ładowanie akumulatorów czyli Skrapowisko 2013

Kumulacja, czyli moje wspomnienia ze Skrapowiska 2013:) Ostrzegam! Zdjęć sporo, choć to tylko zdjęcia moich prac, bo o pstrykaniu w trakcie Skrapowiska oczywiście w ferworze zajęć, rozmów, scrapowania - zapomniałam... A może i lepiej, bo fotograf ze mnie kiepski. 
Pierwsza kartka (stali bywalcy pamiętają może moje podobne domki w scenerii zimowej - dziś w wersji przedwiosennej) powstała na wyzwanie Studio75 - należało stworzyć pracę z motywem domu. W momencie klejenia oczywiście nie mogłam znaleźć okienek z Primy, więc okno zrobiłam z tekturek pozostałych po wyciśnięciu z nich dziecięcych puzzli.Druga kartka, to już nieco inne klimaty - powstała na wyzwanie, które zaproponował Scrapek.pl. Wytyczne, to zrobienie wiosennej kartki wielkanocnej. Wszystkie zgłoszone kartki zostaną wkrótce oddane na  aukcje charytatywne, a uzyskane fundusze będą przekazane na  leczenie Karolinki Urban


Zabrałam do Łodzi na wymiankę dwie zakładki (zdjęcia kiepskie; do zakładek dowiązałam zawieszki i małe dzwoneczki. Ja sama wylosowałam piękne i pomysłowe zakładki od Muszelii i od Pinezki :) A przy okazji miałam okazję poznać obie Dziewczyny w realu :) Pozdrawiam!Następna kartka powstała w jakieś pół godziny w trakcie warsztatów Make&take zorganizowanych przez Studio75 w trakcie trwania Skrapowiska. Całość papierów, łacznie z ukręconymi kwiatkami, zrobiłam z kolekcji Vintage Memories, stamtąd też pochodzi stempelek z fotelem.


 Last but not least - czyli scrap z moimi Siostrzenicami, który zrobiłam w trakcie warsztatów z Anią - Brises - dziękuję Kochana za cenne wskazówki! Dzięki wyjaśnieniom i poradom, rozjaśniło mi się kilka kwestii jeśli chodzi o zapełnianie tak wielkiej powierzchni 30x30. Być może kiedyś jeszcze coś stworzę w tym formacie ;)Kartki z domkiem i z barankiem otrzymały WYRÓŻNIENIA  i tym samym przyjechałam do domu bogatsza o kilka nagród rzeczowych papierowo-wycinankowych:) Do tego doszło poznanie Dziewczyn, które do tej pory znałam "tylko" z blogów lub z Fb. Dorocie bardzo dziękuję za zabranie mnie i za  podróż jej Różową Żabą :)
Po Skrapowisku akumulatorki naładowane do pełna :) Pozdrawiam serdecznie!

13 komentarzy:

Klaudia/Kszp pisze...

Kochana, wspaniałe prace serdecznie gratuluję wyróżnień :** :)) Super, że mogłaś tam być :)

Muszelia pisze...

Wspaniały scrap :) wyróżnienia zasłużone, jeszcze raz powtórzę - bardzo się cieszę, że Cię poznałam :D

Boei pisze...

Aniu, przepiękne prace stworzyłaś:) I widać, że wróciłaś pozytywnie zakręcona;) Super! Pozdrawiam:*

anias pisze...

Gratuluję wyróżnień :)
Kartka z barankiem jest cudna!!!!
Zazdraszczam spotkania w Łodzi zastanawiam się, jak zniósł to twój potrfel??? :)

Peninia / Gosia pisze...

Cudowne :)Serdecznie pozdrawiam i posyłam nutkę pierwszych promyczków słońca-Peninia ♥♥♥

http://peniniaart.blogspot.com/

Aka pisze...

Aniu - żyję świadomością, iż w tym tygodniu będę mieć wypłatę ;)

Unknown pisze...

Piękne prace i słusznie wyróżnione! ja stałam się właścicielką jednej z zakładek -cudna, zarówno z przodu jak i z tyłu:)(tej motylkowej)dzwoneczek -rewelacyjny pomysł!
Pozdrawiam:)

Kamilcia pisze...

baranek jest genialny ! gratuluje nagród- zasłuzone :)

Agata Pinezkowa pisze...

a ja nadal nie mogę uwierzyć, jak szybko robisz takie cudne karteczki! ja ledwo wyciapałam jako-taką, a Ty jak zwykle klimatyczną i cudnie kwiatową. wspaniale było Cię zobaczyć i poznać tempo tworzenia :)ściskam serdecznie i oby do następnego!

Bea pisze...

Super obrazowa relacja - w pełni scrapowo podeszłaś do tematu :) Idealnie wykorzystałaś czas!!! Cieszę się, że akumulatorki podładowane!!!

lilavati pisze...

Nooo... pomysł doskonały, baranek mnie zachwycił, zwłaszcza, że kartka ma taki prawdziwie wielkanocny klimat. I scrap cudnie się prezentuje:)
Fajnie było się spotkać, mam nadzieję nie ostatni raz.
Pozdrawiam serdecznie.

TworzoneWdomu pisze...

Witaj,
trafiłam tutaj dzięki wymianie zakładkowej na Skrapowisku. Twoja zakładka jest dla mnie wspaniałą pamiątką. Dziękuję, jest śliczna i klimatyczna:-). A przy okazji zapraszam do mnie http://tworzonewdomu.blogspot.com/

mirosek pisze...

Świetne prace :)
Też brałam udział w tych warsztatach :)