wtorek, 30 września 2014

Bałaganię i wspominam Party

Dziś u mnie layout ze zdjęciami zrobionymi przez Michelle, w trakcie przygotowań do Ogólnopolskiego Craft Party, które odbyło się 27 września w Poznaniu. I na moim LO pojawiło się to, co ostatnio zalegało na biurku w trakcie moich przygotowań do OCP. Było baaardzo dużo wyciętych płatków kwiatowych! Nawet wszechobecne kwadraciki od kosteczek samoprzylepnych ;)
LO przygotowałam jako inspirację do #48 wyzwania na blogu 123 Scrapuj Ty! Tym razem robimy bałaganiarską pracę w towarzystwie Sajciastycznej i Pinezkowej.
A tu parę wspominkowych zdjęć z sobotnich kwiatowych warsztatów make & take, które miałam przyjemność prowadzić w trakcie OCP (zdjęcia autorstwa Duni, Boei, Sabriny). Dziękuję zdolnym uczestniczkom za wyrozumiałość dla inaugurującej prowadzącej ;) Serdecznie wszystkie pozdrawiam :)
Bardzo dziękuję Anecie ze ScrapAndMe i Ivy z Rapakivi za piękne papiery i  cudowne pręciki do tworzenia kwiatków!!!


Na koniec pozwolę sobie zacytować TEN wpis na Fb ze strony OCP:

"Kochani goście, wystawcy! My niżej zamieszczone, organizatorki Craft Party, tzw. Koło Gospodyń Miejskich i Podmiejskich chcemy Wam serdecznie podziękować za tak liczne przybycie, miłe słowa, uściski, rady, głodne brzuchy i wspaniałe uśmiechy. Mamy nadzieję, że Craft Party spełniło Wasze oczekiwania, jesteście teraz pełni weny i chęci do tworzenia i działania. My zdecydowanie tak, więc co? Do zobaczenia za rok? "

(zdjęcie Dunia)

4 komentarze:

anias pisze...

Aniu, jeszcze raz oficjalnie- serdecznie dziękuję za wspaniałe warsztaty i a miłe towarzystwo :*
A całemu KGMiP pogratuluj ode mnie udanej imprezy i ...do zobaczenia za rok:)

Huma pisze...

Praca świetna, Party fenomenalne! A na kwiatkowe make&take się wpraszam :P

Matilde pisze...

Świetny scrap!

sajciastyczna pisze...

oh, z pewnością ! proces twórczy bez bałaganu to jak nei proces twórczy ! mega odjechana praca! :D z cudownymi zdjęciami :D i ten wykrzyknik, mówi wszystko! :D